Ο προπονητής του Ατρόμητου Διαβατού, Αδαλόγλου Άρης   έκανε δηλώσεις στο epilogesnews.gr και μεταξύ άλλων είπε ότι:

« Χρόνια πολλά με υγεία. Σήμερα ήταν ένα ματς τελευταίο για τον πρώτο γύρο και θέλαμε να κλείσουμε με νίκη. Στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν πολύ καλοί, πολύ πιεστικοί. Τρέχαμε πολύ στο χώρο του κέντρου. Κερδίσαμε μπάλες , δημιουργήσαμε ευκαιρίες. Μπορούσαμε να πετύχουμε και ένα δεύτερο γκολ με τις φάσεις που είχαμε. Δεν πιεστήκαμε σε καμία στιγμή. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα της Χαρίεσσας μπήκε πιο αποφασιστικά στο παιχνίδι. Αφυπνίστηκε. Φάνηκε ότι είχαμε κάποια κόπωση. Θέλαμε να διασφαλίσουμε το σκορ. Τελικά από μία φάση με κόρνερ δεχθήκαμε την ισοφάριση. Στη συνέχεια κάναμε το 2-1. Δεν μπορέσαμε να είμαστε πιεστικοί. Τελικά η Χαρίεσσα έκανε το 2-4. Έδειχνε το παιχνίδι να είναι δικό μας δεν μπορέσαμε να το κρατήσουμε. Εμείς θα παλέψουμε στο δεύτερο γύρο. Και με νέα παιδιά θα πάρουμε εμπειρίες. »

Ακούστε περισσότερα από τον ίδιο τον Αδαλόγλου Άρη…